21 пошкоджена автівка в результаті аварії в центрі КиєваУ дорожньо-транспортній пригоді на бульварі Лесі Українки в центрі Києві пошкоджена 21 автівка.


Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на інспекторів патрульної поліції.


"За останні три роки це наймасштабніша ДТП в Печерському районі. Приблизно два роки тому масштабна ДТП сталась біля Дарницького мосту, тоді були пошкоджені 12 машин, а тут — 21 автівка. Є також машини, які вже не підлягають ремонту. На водіїв, чиї авто були неналежним чином припарковані, буде винесена постанова, але компенсацію за ДТП вони отримають", — повідомив він.


Інспектор також зауважив, що тест на вміст алкоголю у винуватця ДТП показав нульовий результат, однак водій ще має пройти "наркологічну експертизу".


"Буде кваліфікуватись ДТП залежно від того, чи це ДТП з постраждалими, чи ні. Попередньо, з постраждалими, оскільки одна жінка поїхала до лікарні. І якщо буде госпіталізація — це вже кримінальна відповідальність", — додав Скрипник.


Таким чином, за умови претензій від постраждалої до винуватця дорожньо-транспортної пригоди, на водія автокрана очікуватиме кримінальна відповідальність.


Вранці вівторка в центрі Києва був зупинений рух транспорту через масштабну ДТП. Аварію спричинив автокран, у якого відмовили гальма. Постраждали три особи, двом із них надали медичну допомогу без госпіталізації.


Рух бульваром Лесі Українки частково обмежено, загалом рух по центру міста ускладнений.


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/21-poshkodzhena-avt-vka-v-rezultat-avar-v-tsentr-ki-va”