Продан лікуватиметься в Німеччині до кінця місяця, після чого повернеться в Україну – адвокат

Адвокат заявила, що після того як Продан повернеться в Україну, він надасть медичні документи для підтвердження

Колишній в.о. голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан залишиться на лікуванні в Німеччині до 27 листопада, після чого повернеться в Україну. Про це 16 листопада в коментарі УНН повідомила його адвокат Лариса Криворучко.

"Я через канцелярію Генеральної прокуратури подала численні заяви – на моїх документах є відмітки з канцелярії ГПУ – про те, що я проінформувала САП, що мій клієнт знаходиться на лікарняному", – заявила вона.

За словами адвоката, точніші терміни повернення Продана в Україну залежатимуть від того, як пройде хірургічне втручання.

"Відповідно, після того як він завершить лікування, він відразу повернеться до України і дасть медичні документи для підтвердження", – додала вона.

Сьогодні САП заочно оголосила Продану про підозру у незаконному збагаченні. Його адвокат заявила, що екс-чиновник підозри не отримував.

Продан очолював ДФС із березня 2017 року, 5 вересня 2018 року він подав у відставку за власним бажанням.

13 листопада журналіст Євген Плінський повідомив, що колишній голова ДФС утік з України в Молдову.

У Держприкордонслужбі заявили, що Продан виїхав у Молдову на законних підставах.

Сам чиновник стверджує, що виїхав до Німеччини на лікування.

Чи купував Продан курортний комплекс у Туреччині, з’ясовують у межах кримінального провадження, яке ведуть антикорупційні органи. Видання INSIDER писало, що нерухомість, імовірно придбану чиновником у Туреччині, оцінюють у $562 341.

Продан спростував інформацію про придбання курортного комплексу у Туреччині.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-prodan-bude-likuvatisja-v-nimechchini-do-kintsja-misjatsja-pislja-chogo-povernetsja-v-ukrajinu-advokat-509813.html”