Долар пробив нову позначку: на скільки зміцнилася гривня

Національний банк України встановив офіційний курс гривні в четвер, 6 грудня, щодо долара на позначці 27,97 грн/$.

Порівняно із попереднім робочим днем ​​американська валюта подешевшала на 15 копійок, йдеться на сайті регулятора.

Курс гривні у відношенні до євро НБУ встановив на рівні 31,76 грн/€. Таким чином, європейська валюта подешевшала на 32 копійки.

Новини
Воєнний стан в Україні: озвучений прогноз щодо курсу долара

Водночас середній курс продажу долара в банках знизився на 11 копійок і становить 28,13 грн/$. Середній курс гривні до європейської валюти в продажу виріс на 14 копійок — до 32,04 грн/€.

Національний банк України формує курси долара і євро щодо гривні, як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Нагадаймо, що 25 листопада президент України Петро Порошенко скликав екстрене засідання Ради національної безпеки та оборони. Президент підтримав ідею введення у країні воєнного стану. 26 листопада 276 народних депутатів України підтримали ініціативу Порошенка.

Як повідомляв OBOZREVATEL, населення на фоні новин про введення воєнного стану почало активніше купувати валюту. Ситуацією скористалися спекулянти, які підняли вартість долара на 1,5-2 грн/$.

Читайте всі новини по темі "Курс валют" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/dolar-probiv-novu-poznachku-na-skilki-zmitsnilasya-grivnya.htm”