Все, як і годиться на смітнику


Акцію мешканців одного з районів міста, що виник задовго до закладки фортеці, Завадівки. нещодавно з подробицями описала газета «Кіровоградський телеграф». Кілька десятків кіровоградців на знак протесту перетнули дорогу до сумнозвісної міської помийки сміттєвозам. Городян, що мешкають поруч просто «дістав» постійний сморід, пацюки та антисанітарія, що кожного дня все ближче наближається до їх домівок. Саме тому вони і перекрили рух. На «подавлення бунту» з’явився особисто міський голова пан-товариш Володимир Пузаков.

Всі цікавинки з цього й почалися. Міський голова на зауваження своїх виборців про необхідність виконання рішення суду про перенесення в інше місце міського сміттєзвалища, відповів, у стилі що нагадує дитячий лепет у дитячому садочку. Суд прийняв, мовляв, таке рішення, значить нехай сам і переносить….

Особливо цінним було зауваження про те, що ця помийка… дає роботу бомжам. По-комуністичному дуже вірне і слушне зауваження. Оттак турбується комуніст Пузаков про обездолених співгромадян.

Перелічити епітети та слова якими величає міського голову газета, не те що не варто, а просто не з руки якось, а може там ще й м’яко сказано, але для порівняння газета розповіла про житло самого мера та відсутність сморіду поблизу нього. В підсумку газета порадила звозити сміття під будиночок мера, в надії, що це може на нього позитивно вплинути.

Моральність поведінки міського голови оцінити однозначно важко. Багато політиків в Україні за моральними стандартами, діловими якостями набагато недотягують до своїх посад, але і з них не ідуть. Отаку державу і маємо!

Ймовірно, що згадана проблема антисанітарії та перенесення сміттєзвалища, а ще краще його переробки ляже на плечі вже наступного чергового народного обранця, і дай Бог щоб від не проміняв той народ на турботу про робочі місця для бомжів на смітнику. Глибина думки про зайнятість бомжів на смітнику віддзеркалює справжній рівень інтелекту, порядності та моралі посадовця. А вирази в газеті «Кіровоградський телеграф» — клоун, паяц а маріонетка, здається поверхневі. Проблема глибша: відсутність професіоналізму, обмежена людяність, ситуативна мораль та політиканство, що немає нічого спільного з «турботою про народ». Роздача подарунків перед телеоб’єктивами – це «свято душі», самолюбування, але не робота для блага громади.

Наведені газетою вислови міського голови личать лише отому огидному смітнику. А в місті все одно бруд і сміття — політичне в сукупності з тим, що покриває вулиці навколо. І дивно, що коли сміття поруч і його багато, навіть балачки про сміттєпереробний завод затихли.

Тож іноді поведінка чиновників дуже личить до слова і поняття смітник. Все, як і годиться на смітнику…