Ще один. Audi вивела на тести незвичайний кросовер

 Таємничий кросовер Audi

Компанія Audi приступила до випробувань кросовера-купе на базі моделі Q3, але зі зміненим дизайном.

Судячи зі шпигунських фотографій, тестують купе-кросовер Q4, але не виключено, що модель назвуть Q3 Sportback, пише Motor1.

Велика кількість камуфляжу на машині не дає вивчити її як слід і одночасно означає серйозні зміни в частині дизайну кузова в порівнянні з Q3.

На початку тижня голова Audi по дизайну екстер’єрів Андреас Міндт пообіцяв, що новий купе-кросовер буде чимось більшим, ніж просто модифікацією Audi Q3. Спеціаліст пообіцяв, що автомобіль стане відрізнятися від інших кросоверів певною особливістю в дизайні.

За закамуфльованим прототипом можна лише судити про те, що новий Audi Q4 отримає більш спортивний силует кузова із заниженою лінією даху — ті ж зміни, що і у конкурентів BMW X4 b Mercedes-Benz GLC Coupe.

Після прем’єри стане ясно, наскільки серійний купе-кросовер Audi виявиться близьким за своїм дизайном до концепт-кару Audi TT Offroad, показаному в 2014 році. Очікується, що прем’єра новинки, випускати яку будуть в Угорщині, відбудеться в 2019 році.

Раніше НВ повідомляло, що на автосалоні в Лос-Анджелесі відбулася прем’єра нового концепт-кара Audi e-Tron GT, який в серійному варіанті стане конкурентом для Tesla Model S. Найближчим часом прототип перетвориться в серійний електричний седан марки. В основу Audi e-tron GT лягла нова плоска платформа, в якій акумулятор на 90 кВт/ч розташований в просторі між осями. Очікуваний запас ходу — більше 400 кілометрів без підзарядки.

Читайте у новому номері
журналу НВ

  • Люди НВ: 18 українців, які рухають країну вперед
  • Головні ризики та досягнення у держбюджеті-2019
  • Україна йде на рекордний врожай у своїй історії
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/techno/auto/shche-odin-audi-vivela-na-testi-nezvichajnij-krosover-2511581.html”